TELLIMISTINGIMUSED

See dokument sisaldab tellimistingimusi ja informatsiooni, mis seob teid Palta Pictures OÜ-ga, registrikood 14243321. Esitades tellimuse kadripalta.com veebipoes, nõustute alljärgnevate tellimistingimustega ning vastutate, et teie poolt esitatud kontaktandmed ja informatsioon on täpne ja õige.

Kadripalta.com jätab omale õiguse igal ajal ja ette teatamata muuta infot, hindu, toodete kirjeldusi, transpordi tingimusi ja muud oma kodulehel ning täiustada või muuta tellimustingimusi.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida Eesti riigi piires sobiv toodete kohaletoimetamise viis. 

Peale tellimuse esitamist saadetakse ostja e-posti aadressile tellimuse kinnitus, mis sisaldab tellimuse andmeid (tellimuse number, tellitud kaup, kauba kogus, tarne aadress, Palta Pictures OÜ pangarekvisiidid).

Tellimuse eest tasumine

Tellimuse kinnituse saabumisel ostja e-posti aadressile tuleb ostjal kauba saamiseks sooritada ülekanne tellimuse numbrit kasutades Palta Pictures OÜ arveldusarvele. Kui ülekanne on laekunud Palta Pictures OÜ arveldusarvele, loetakse tellimus jõustunuks ja Palta Picture OÜ kohustub  tellitud kauba ostjale saatma.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida tellimuses kinnitatud tingimustel (kauba tarneaeg on pikem või kaup on läbimüüdud, muud takistavad põhjused), teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse ostjale raha ostja arveldusarvele, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul ostjalt avalduse laekumisest.

Hinnad ja makseviisid

Kõik hinnad on märgitud eurodes ja sisaldavad postikulu. Hinnad ei sisalda käibemaksu.
E-poes saab tellimuse eest tasuda Palta Pictures OÜ pangakontole ülekande tegemisega. Arve soovist kirjutage oma ettevõtte andmed Märkuste lahtrisse ja saadame teile arve hiljemalt kahe tööpäeva jooksul.

Kohaletoimetamine

Kõik tellitud kaubad paneme teele hiljemalt kahe tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Kui siiski selgub, et see pole mingil põhjusel võimalik, siis anname sellest teile koheselt teada e-maili või telefoni teel. Tellitud kaubad saadetakse teie poolt märgitud tarneaadressile.
Me saadame kaupa Eesti piires kasutades Omniva, Itella või Smartpost teenuseid.

Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Toodud tarneajad on hinnangulised ning me ei garanteeri alati tarnet märgitud ajavahemikus. Tarneajad võivad olla pikemad pühade või erakordselt halbade ilmaolude tõttu. Palta Pictures OÜ ei vastuta vääramatute jõudude poolt tekitatud viivituste eest. Palume sellega arvestada ja varuda aega kui ostate meie poest tooteid kingituseks. Andke meile märku kui soovite toodet kingiks. Kingituste puhul pakime hea meelega kauba kinkepaberisse ning soovi korral saame paki saata otse saaja aadressile.

Tagastus ja ümbervahetus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poest ostetud tooted tagastada või vahetada sobivamate vastu 14 päeva jooksul.

Tagastamisega seotud postikulud tasub ostja.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt saadud tasud, va. postikulu.

Kauba tagastamiseks tuleb saata vabas vormis kauba taganemiseavaldus e-posti aadressile: hei@kadripalta.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Tagasi võtame ja ümber vahetame vaid tooteid, mis on samas konditsioonis kui nad ostjale saabusid ega aktsepteeri selliste toodete tagastust, mida on kahjustatud.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Palta Pictures OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Veebilehe kasutamisega annate nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks. Palta Pictures OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks ja saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning teavitanud oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavast pakkumisest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-posti teel. 

Klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Käesolevas dokumendis sätestatu ja Palta Pictures OÜ toodete turustamisel tekkivad õigussuhted lähtuvad Eesti Vabariigi seadustest.

Kontakt, klienditeenindus ja hulgimüük

Kui soovid küsida lisainfot või kontakteeruda koostööläbirääkimisteks siis palun kirjuta hei@kadripalta.com. 

error: Lehekülje sisu on kaitstud!