Kadri Palta Photography
Gallery

PORTFOOLIO

Gallery

BLOGI

blogi

KADRI PALTA

Taimemaailma andide ja Quantum Breath hingamise praktiseerija ja entusiast. Uudishimulik, õppija-avastaja hing. Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis praktilise taimeravi kursusel taimemaagiaga tutvudes tuli mulle kutse luua viirukeid Eestimaa puhtast loodusest korjatud taimedega. Palun oled oodatud viirukitega tutvuma ja lahkelt tellima https://www.kadripalta.com/toode/kasitooviirukid-pine/

Naturaalne, ehe, elav visuaal dokumenteeritud Sinule.
Jäädvustan ja stiliseerin elustiili visuaali ja elava visuaali loomisega abistan äri- ja era klientidel nende lugu jutustada ja meie kõigini tuua. Visuaali luues on mulle südamelähedane naturaalne, ehe, dokumenteeriv lähenemine. Lastefoto oligi see mis mind visuaali juurde tõi ja lastefotot jäädvustades on talletatud meie oma pere kahe lapse kasvamise lugu. Aitäh, et oled siia lehele jõudnud, oled lahkelt oodatud pilte, videosid vaatama ja ühendust võtma.

Looduse ja naturaalsuse fännina olen loonud loodusest inspireeritud ja eksponeeritud fotokaardid, millised ülistavad meie muutuva loomuga loodust ning pakuvad võimalust saata sõnum, luuletus või salmikene Sinu kõige kallimale. Ettevõtted tellivad kaarte sünnipäevaks, tähtpäevadeks, pühadeks ja suuremate koguste fotokaartide puhul pakun toodetele paindlikumat hinda.
Helge Kodu stuudio poes Telliskivi 60a/5 on fotokaardid teie jaoks olemas.

Rootsis elades ja golfi elustiili ja mänguga kokku puutudes nakatusin klubimängijana golfi pisikuga. Naudin väga golfi võistluste dokumenteerimist ning klubimängijana satun ka ise rajale.
Golfifotograafi teekonnal (2016-2023) jäädvustan lisaks golfi võistluse reportaažile imepärast loodust ning inimest selle keskel. 2017.aasta golfihooajal alustasin “topelt golfi maailmaga” ehk kliendid kutsuvaid neid pilte udu piltideks. 2019.aasta suvel valmis valitud piltidest ka minu esimene fotonäitus “Turniir” 2018 fotogaleriis “Positiiv”. Valik pilte seeriast “Turniir” rändas juulis 2019 edasi Estonian Golf & Country Club klubimaja restorani “Da Vinci” seinale kus saab väikest valikut signeeritud printe ka kaasa osta.

2020-2022. aastal täiendasin end EKA Avatud Akadeemias kujundusgraafika kursusel.
2017.a. lõpetasin Tallinna Polütehnikumis fotograafia eriala. 2012-2013.a läbisin EKA Avatud Akadeemias ühe-aastase fotograafia täiendõppe koolituse, lisaks muid foto töötubasid Eestis ja Euroopas.

 

Kirjuta mulle hei@kadripalta.com või saada sõnum IG/FB.

Oleme hoitud!

Kadri Palta

TAGASISIDE JA KKK

Kristiina Kajandu

Megaaaaaa ilusad, ahmin siin õhku. Päris raskeks läheb, et mis raami saab lõpuks. Suured suured tänud sulle, imeline anne sulle antud.

Kristiina Kajandu
Hanno Kross

Üldiselt jälle uued nurgad ja uued puude oksad, palju suurepäraseid pilte

Hanno Kross
Ene Tuul

Ma pean suisa ütlema nii ilusad pildid EGCC kaptenivõistlusest…kohe nii kenad olid, läbi lillede vaated ja värvid ja no ma ei tea.

Ene Tuul
Janno Paju

Super, ma pole näinud nii häid pilte golfist varem. Just see, et kõik momendid on tabatud distantsilt, ilma et keegi mängijatest ilmselt tähelegi pani, samas on kõik justkui peo peal, emotsioonid ja olukord.

Janno Paju
Karin Patune

Suur suur tänu Sulle! Nii palju imelisi ja kauneid, emotsiooniga pilte 🙂 Keeruline kohe nende hulgast valida!
See on tõesti väga kaunis jäädvustus meie abiellumise päevast!

Kutsusime Kadri meile koju perepilte tegema, sh minu kasvavat kõhtu jäädvustama. Alguses olin veidi kahtlev, et missuguseid pilte kodustes tingimustes teha saab. Tulemuseks aga on imeilusad, helged ja soojad kodused pildid! Meie 2-aastase võlus Kadri juba kaasatoodud õhupallidega, millega väikemees terve fotosessiooni askeldas ja mis olid piltidele ka toredaks atribuudiks. Kadri panustas üldse rohkem, kui oodata oskasime, näiteks fotod saime juba nädal peale sessiooni kätte. Suur südamlik tänu Sulle, Kadri!

Karin Patune
Kristiina Kajandu

Mul on nii hea meel, et ootuse pilte tegime. Ni palju ilusaid ning näen ennast ka nagu uues valguses. Sinu kaamera läbi nii palju ilusat. Ja sa oled väga andekas. Tegele kindlasti edasi!

Kristiina Kajandu
Sander Vallaots

Kadri on Estonian Tourile golfipilte teinud viimased 2 aastat. Tema piltides kajastub kogu emotsioonide spekter, mida golf pakub ja see on ka peamine põhjus, miks me teda ikka uuesti ja uuesti pildistama kutsume. Meie kahjuks ja teiste rõõmuks on tema head silma märganud ka teised gofivõistluste korraldajad ja nii on saanud Kadrist defitsiitkaup. Peame hoolikalt oma võistluskalendreid sünkroniseerima 🙂

Sander Vallaots

Kus ja mida fotograaf peamiselt pildistab ning kuidas kujunevad hinnad?

Elustiili visuaali sessioon toimub Sinu juures kodus, õues või kuskil kolmandas Sulle meelepärases paigas.
Armastan pildistamisel kasutada enamjaolt loomulikku valgust ehk pildistan hea meelega kliendi juures kodus, õues või kokkulepitud sobivas lokatsioonis. Pildistan ka stuudios nii loomuliku kui stuudio valgusega. Stuudio piltide jäädvustamisel olen kasutanud fotostuudiot Stuudio35.

Sessiooni hind algab alates 110 eur ja kujuneb vastavalt sessioonile. Näiteks kujunevad portreesessiooonide ja golfi võistluste reportaaži hinnad erinevalt. Saadan hinna ja pildistamise info sulle meili või sotsiaalmeedia teel.

Saame kokku leppida ka selle, kas sooviksid Aliisi poolt jumestust ja soengut (jumestus ja soeng on kokku 50 eur).

Millega peaks arvestama fotosessioonile tulles?

Sessioonile tulles või kodussessioonil kohtudes on kõige tähtsam, et tunneksid end mugavalt. Vabadus ja mugavus on minu jaoks olulised märksõnad, et sinu ehedus ja eripära koosloomise käigus pildile püüda.

Millal võin oodata töödeldud pilte meie sessioonist?

Töödeldud failid valmivad hiljemalt kolme nädala jooksul peale meie kohtumist.

Kuidas pildid minuni jõuavad?

Pildid saad alla laadida teile saadetud privaatsest pildigaleriist.

Kas sessiooniga saan kaasa paberfotosid?

Jah, sessiooniga saad kaasa vastavalt mini või täispikkuses sessioonile alates 3 paberfotot suuruses 15x20cm. Pildid saan mugavalt sulle postiga koju saata.

Kui sa ei leidnud oma küsimusele vastust siis palun kirjuta mulle ja vastan esimesel võimalusel hei@kadripalta.com

tagasiside
RSVP

KONTAKT

Tule fotosessioonile!

    RSVP